• Poniedziałek - Niedziela: 9:00 - 20:00
  • Guzianka. Ośrodek szkoleniowo-wypoczynkowy
  • +48 505-268-100

Witaj w MMCzarter!

Z żeglowaniem związani jesteśmy od najmłodszych lat, a nasza firma to ogromna pasja i zaangażowanie.

Oferujemy nowoczesne i dobrze wyposażone jachty. Świadczymy rzetelną i profesjonalną pomoc w organizowaniu wspaniałych i niezapomnianych rejsów pod żaglami. Dzielimy się pasją i doświadczeniem zarówno z początkującymi jak i wytrawnymi żeglarzami. Choć w branży czarterowej działamy od niedawna, bo od maja 2017 roku to podróżnicy, którzy z nami odkrywali Mazury powracają zachwyceni standardem jachtów i obsługą.

Z żeglarstwem jesteśmy związani  już od  najmłodszych lat, a nasza firma to pasja i ogromne zaangażowanie. Port, w którym stacjonują nasze jachty znajduje się na żeglarskim Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. To miejsce odpoczynku i wytchnienia, ale także dobrej zabawy. Białe żagle zabiorą Cię w podróż pełną urokliwych zatoczek, odosobnionych miejsca do kąpieli czy tych idealnych do wędkowania. Dzięki żaglom masz okazję dotrzeć do portowych miasteczek czy całkiem dzikich stanic wodnych. Wypocząć w ciszy i zaznać prawdziwego spokoju. Urlop pod żaglami na Mazurach to niesamowita przygoda!

Odkryj piękno Mazur z pokładu jachtu.

Port, w którym stacjonują nasze jachty znajduje się na żeglarskim Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. To miejsce odpoczynku i wytchnienia, ale także dobrej zabawy. Port Guzianka. Ośrodek szkoleniowo-wypoczynkowy przy ul. Guzianka 7, 12-220 Ruciane-Nida jest miejscem nie tylko dla żeglarzy, ale także zwolenników turystyki lądowej.

Odkryj piękno Mazur oglądając naszą pełną Galerię na Instagramie!

 

 — Marcin Matla, Właściciel MMCzarter.pl

GALERIA

Czarter jachtu w 3 krokach

Zarezerwuj swój termin rejsu ze wskazaniem jednostki jaką chcesz wynająć. Możesz to zrobić telefonicznie lub za pomocą kalendarza on-line.

Pobierz umowę z naszej strony, wypełnij wszystkie dane, podpisz i odeślij na adres mmczarter@gmail.com.

Staw się w wyznaczonym terminie w porcie i ciesz się urokiem mazurskich jezior!

Masz pytania? Zadzwoń teraz!
+48 505-268-100